Amicitia, Kancelaria Prawna

POMOC PRAWNA ON-LINE

Na tej stronie oferujemy Państwu możliwość skorzystania z usług prawnych Kancelarii za pośrednictwem Internetu (formularza kontaktowego). Korzystając z usług prawnych przez Internet mogą Państwo, przez 24 godziny na dobę i to bez wychodzenia z domu lub z biura, radzić się prawników Kancelarii.

Ta forma świadczenia usług Kancelarii adresowana jest do wszystkich osób, które cenią sobie szybki i nieskrępowany dostęp do usług prawniczych. Za pośrednictwem formularza można opisać swoją sprawę oraz uzyskać wstępną informację o kosztach jej ewentualnego poprowadzenia. Jeśli Klient nie zaakceptuje podanej wyceny, to nie zostanie obciążony żadnymi opłatami.

W ciągu doby od przedstawienia zagadnienia postaramy się przesłać informację zwrotną dot. wyceny usługi lub dodatkowe pytania pomocne do określenia jaka usługa prawna powinna być zaoferowana. Dokonując wyceny usługi uwzględniamy nakład pracy jaki jest konieczny do rzetelnego opracowania sprawy przedstawionej przez Klienta. Za dodatkową opłatą Kancelaria może przedstawić poradę w formie papierowej, która wówczas zostanie przesłana listem poleconym na wskazany przez Klienta adres.

Podczas wypełniania formularza prosimy pamiętać, że informacje wysyłanie za jego pośrednictwem nie są szyfrowane. W celu zachowania większej poufności danych prosimy o opisanie sprawy i wysłanie jej pocztą elektroniczną.

Osoby zainteresowane stałą współpracą bądź inną formą pomocy prawnej prosimy o kontakt bezpośredni z Kancelarią pod naszym numerem telefonu (042 676-40-05, 042 676-40-06) lub adresem poczty elektronicznej: kancelaria@amicitia.pl

Kancelaria nie świadczy darmowych porad prawnych za pośrednictwem internetu. Uzyskanie porady prawnej na podstawie wysłanego zapytania poprzez formularz kontaktowy wymaga zazwyczaj dodatkowego opłacenia zaliczki na nr konta przed udzieleniem porady lub dokonania wpłaty za zaliczeniem pocztowym.

ZADAJ PYTANIE KANCELARII:

* - dane obowiązkowe

Imię i nazwisko
/ Firma:
 
NIP:  
Miejscowość:  
Kod pocztowy:  
Ulica i nr domu:  
Telefon/fax:  
Twój adres
e-mail:
*
Temat: *
Treść
zapytania:
*